Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung Galaxy Note 20 Green , 6.9 inches Super AMOLED capacitiv
Достапност:
Шифра: 73514
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Samsung Galaxy Note 20 Green , 6.9 inches Super AMOLED capacitive touchдисплај, 16M colors, Резолуција: QHD 2400x1080 pixels, Corning Gorilla Glass 6 Front & Back, чипсет:Exynos 990 (7 nm+), Octa-core (2x2.73 GHz Mongoose M5 & 2x2.50 GHz Cortex-A76 & 4x2.0 GHz Cortex-A55), Внатрешна меморија: 256 GB, Рам Меморија: 8 GB Рам Меморија, Примарна камера: 12 MP f/2.1 + 12MP F1.5/F1.8/F2.4 + 64MP F2.2, phase detection autofocus, OIS, LED flash, секундарна камера: 12 MP f/2.2, Auto HDR + 10 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/3.2", 1.22µm, Dual Pixel PDAF, OS: Android 10, One UI 2.1, IP 68 : Totally protected , Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: v5.0, A2DP, LE, aptX, GPS, NFC, Сензори: AcceleВнатрешна меморијаeter BaВнатрешна меморијаeter Ultrasonic Fingerprint Sensor Gyro Sensor Geomagnatic Sensor Hall Sensor Heart Rate Sensor Proximity Sensor RGB Light Sensor, батерија: Non-removable Li-Ion 4300 mAh батерија, P/N SM-N980FZGGEUF
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Кичево
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR