Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung Galaxy Note 20 GRAY , 6.9 inches Super AMOLED capacitive
Достапност:
Шифра: 73513
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Samsung Galaxy Note 20 GRAY , 6.9 inches Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: QHD 2400x1080 pixels, Corning Gorilla Glass 6 Front & Back, Chipset:Exynos 990 (7 nm+), Octa-core (2x2.73 GHz Mongoose M5 & 2x2.50 GHz Cortex-A76 & 4x2.0 GHz Cortex-A55), Internal Memory: 256 GB, RAM: 8 GB RAM, Primary Camera: 12 MP f/2.1 + 12MP F1.5/F1.8/F2.4 + 64MP F2.2, phase detection autofocus, OIS, LED flash, Secondary Camera: 12 MP f/2.2, Auto HDR + 10 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/3.2", 1.22µm, Dual Pixel PDAF, OS: Android 10, One UI 2.1, IP 68 : Totally protected , Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: v5.0, A2DP, LE, aptX, GPS, NFC, Sensors: Accelerometer Barometer Ultrasonic Fingerprint Sensor Gyro Sensor Geomagnatic Sensor Hall Sensor Heart Rate Sensor Proximity Sensor RGB Light Sensor, Battery: Non-removable Li-Ion 4300 mAh battery, P/N SM-N980FZAGEUF
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG