Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux KOF3C70X, Вградна фурна Surround Cook 600 серија, Ино
Достапност:
Шифра: 73503
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 19,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

14,499 Ден.
24x КЛУБ рата: 664 Ден.
48x КЛУБ рата: 417 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Electrolux KOF3C70X, Вградна фурна Surround Cook 600 серија, Инокс, Pop In/Out копчиња на вовлекување, ЛЦД Дисплеј, Каталитичко самочистење, Капацитет 72л, RING Вентилатор во фурна, Рамномерно распоредување на топол воздух во фурната, Меко затворање на вратата Velvet closing, Врата со двојно стакло, Тајмер со 5 сетирања, 8 функции на рерната, Пица мод, Печење на три нивоа, Turbo Grill, Вклучени две тави + решетка, Инокс кој не остава отпечатоци, Звучна сигнализација за траење на програмата, Енергетска класа А, Димензии 594 x 568 x 594 мм
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • SD_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG