Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA HD-403RWEN, Комбиниран фрижидер со долна комора, Бел, TOTA
Достапност:
Шифра: 73498
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 23,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

18,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 840 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 490 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
MIDEA HD-403RWEN, Комбиниран фрижидер со долна комора, Бел, TOTAL NO FROST, ИНВЕРТЕР МОТОР, Тотален акапцитет 302л (224л разладен дел и 78л замрзнувачки дел), ЛЦД Дисплеј внатрешен, Електронска контрола на температурата, Посебен дел за зеленчук и овошје, Multi Air Flow технологија, Super Cool функција, Држач за шишиња со можност за шишиња од 2Л, Прилагодливи полици од транспарентно стакло, Внатрешно ЛЕД осветлување, Реверзибилна врата, Бучност 40dB, A+ енергетска класа, Димензии 188x63x59.5 цм
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Ресен
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG