Бренд: SONY
Краток опис: SONY KD55XH9096BAEP, 55" (140cm) Android 4K HDR UltraHD LED теле
Достапност:
Шифра: 73490
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 64,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

46,995 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 2,172 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 1,355 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SONY KD55XH9096BAEP, 55" (140cm) Android 4K HDR UltraHD LED телевизор, Резолуција 3840x2160, HDR10 , TRILUMINOS, X1 4K HDR процесор, X-tended Dynamic Range Pro, X-Motion Clarity, Local Dimming, вградено WiFi, Bluetooth, Google Assistant, Screen mirroring, Youtube, Dolby Vision, Dolby Atmos , Clear Phase, S-Force Front Surround, 2x10W speakers, USB HDD recording, Tuner DVB-T/T2/S/S2/C + analog, 4x HDMI 2.0, 2x USB 2.0 & 1x USB 3.0, 1x analog audio излез, 1x Ethernet R45, 1x AV Composite In, 1x Optical Audio излез, 1x 3,5 mm Audio излез, Vesa Support, Silver L-Shape
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Прилеп
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG