Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal GV6840E0, Парен Генератор, Боја Сино црна, 2200W, регулира
Достапност:
Шифра: 73483
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal GV6840E0, Парен Генератор, Боја Сино црна, 2200W, регулирачка пареа 100г/мин, ударна пареа 300г/мин, 6.5 бар притисок, без регулација на темепературата, време на прво загревање 2 мин, воден канистер 1.4л, Плоча Durilium Airglide Autoclean, Автоматско исклучување, двоен антикалц систем, самочистење, комфорно ракување, должина на кабел 1.6м
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm