Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta RY6537WI, Чистач на пареа за подови, Боја Бела - сина, М
Достапност:
Шифра: 73443
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Rowenta RY6537WI, Чистач на пареа за подови, Боја Бела - сина, Моќност 1200 W, Спремно за употреба за помалку од 30 сек, Active calc филтер, Сад за вода 600 мл, Прилагодлива телескопска цевка, Должина на кабел 5м
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24_RATI_555
  • BIG_SALE_WG_5552
  • BIG_SALE_SDA_555
  • BIG_SALE_MOB_555
  • BIG_SALE_IT_555
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG