Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta RH9172WO, Рачна правосмукалка, AIR FORCE SERENITY, Боја
Достапност:
Шифра: 73439
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Rowenta RH9172WO, Рачна правосмукалка, AIR FORCE SERENITY, Боја црна-зелена, Безжична, Собирање на прашина во сад, за всисување и бришење, ЛЕД светло, Капацитет на садот 0.5л, Филтер што се мие, ротирачка четка, Батерија Li-Ion, 25.2V, Користење 70 мин, полнење до 6ч
Достапност по салони СЕТЕК Рузвелтова
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 8-mi Mart
  • 555SDA
  • 555Gorenje
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG