Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CV5830F0, Фен за коса, Боја бело-кашмир, Моќност 2100W,
Достапност:
Шифра: 73435
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 2,199 Ден.

BLACK ЦЕНА:

1,399 Ден.
BLACK РАТА:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Rowenta CV5830F0, Фен за коса, Боја бело-кашмир, Моќност 2100W, Перформанси како 2300W, Брзини 2, Степен на температура 3, Ладен воздух, Концентратор 14мм, Дифузер, Јон функција, Закачалка на рачката
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Кавадарци
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG