Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal DT6130E0, Освежувач за облека на пареа, Боја Бело сина, ко
Достапност:
Шифра: 73423
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tefal DT6130E0, Освежувач за облека на пареа, Боја Бело сина, компактен, 1300W, ги отстранува мирисите и ја освежува облеката, ги уништува бактериите, регулирачка пареа 20г/мин, загрева за 15 секунди, 70мл резервоар за вода, кабел 2.6м
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • Procistuvaci
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG