Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TDHP FD8 A+, Кондензациска машина за сушење алишта со
Достапност:
Шифра: 73411
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
TELEFUNKEN TDHP FD8 A+, Кондензациска машина за сушење алишта со ТОПЛОТНА ПУМПА, Капацитет 8кг, Бела боја, ЛЕД Дисплеј со индикатори, 15 програми, Тајмер, Индикатори за препрол резервоар, време за чистење и преполн фитер, Звучен сигнал за крај на програмата, Автоматска функција против гужвање, Заштита од деца, A+ енергетска класа, Димензии 845x596x563 мм
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Гостивар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG