Бренд: ST
Краток опис: ST AF-3546D-ZH, Superior Technology, Фритеза и мулти готвач (Air
Достапност:
Шифра: 73408
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ST AF-3546D-ZH, Superior Technology, Фритеза и мулти готвач (Airfryer), Боја Црна, 1500W, готвење со топол воздух 80-200 степени, дигитален екран на допир, без маснотии, капацитет 3.5л, Програмирани функции, автоматско исклучување, Тајмер
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24_RATI_555
  • BIG_SALE_WG_5552
  • BIG_SALE_SDA_555
  • BIG_SALE_MOB_555
  • BIG_SALE_IT_555
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG