Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje NRK 6191 ES4, Комбиниран фрижидер со долна комора, Сребр
Достапност:
Шифра: 73393
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 24,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

21,990 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,017 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 521 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje NRK 6191 ES4, Комбиниран фрижидер со долна комора, Сребрена боја, Total NoFrost технологија, Тотален капацитет 302л (Дел за ладење 203л, дел за замрзнување 99л), IonAir Воздушен јонизатор во фрижидерот со MultiFlow 360 степени: Мулти 3D распрскување на воздухот, Електронско управување, FastFreeze: Брзо замрзнување, Eко мод на работа, Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски простор од 60 цм, ЛЕД осветлување, 4 стаклени полици, Полица за шишиња без држач, Фиока за зеленчук, SpaceBox - голема фиока за замрзнување (38 л), 3 фиоки, Бучност 38dB, A+ енергетска класа, Димензии (ВxШxД): 185x60x59.2 цм
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Ресен
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG