Бренд: ST
Краток опис: ST BOBHG 6770XE, Superior Technology, Вграден комплет Фурна + Ст
Достапност:
Шифра: 73392
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST BOBHG 6770XE, Superior Technology, Вграден комплет Фурна + Стаклокерамичка Плотна, Зависни, Вентилатор во фурната, 5 функции, 60л капацитет на фурна, 4 грејни зони на плотна, Тајмер, Двојно стакло на вратата, 1 тава и 1 решетка, А енергетска класа, Димензии 60x60x57 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • Procistuvaci
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG