Бренд: Philips
Краток опис: PHILIPS 43PFS6805, 43" (109cm) SMART FullHD LED телевизор, Резол
Достапност:
Шифра: 73388
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 19,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

17,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 832 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 417 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
PHILIPS 43PFS6805, 43" (109cm) SMART FullHD LED телевизор, Резолуција 1.920 x 1.080, Pixel Plus HD, HDR10, HLG (Hybrid Log Gamma), Philips app gallery, DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2, Speakers Total 20W RMS Incredible Surround, Clear Sound, DTS, WiFi вградено,Connections: 3 x HDMI, 2x USB, 1 x Component (Y/Pb/Pr), 1 x Ethernet, 1 x Digital Audio излез (Optical), 1 x RF In (Terrestrial / Cable/ Satellite влез), 1 x 3.5mm Headphone jack, 1 x CI+ Card Slot, Vesa Support, Frame Stand, P/N: 43PFS6805/12
Дијагонала 43" (109cm)
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG