Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA WQP8-7714M, Целосно вградна машина за миење садови, 45 цм,
Достапност:
Шифра: 73363
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 20,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

15,995 Ден.
12 РАТИ: 1,400 Ден.
24 РАТИ: 733 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
MIDEA WQP8-7714M, Целосно вградна машина за миење садови, 45 цм, ЛЦД Диспеј, 9 комплети, 6 програми (Интензивна, Нормална, Еко, Брза, 90мин, Програма за стакло), Половично полнење, Extra drying опција, тајмер за одложено миење, електронска контрола, горна кошница која може да се сетира дополнително, горна и долна прскалка, 2520л годишна потрошувачка на вода, А++ енергетска класа, Бучност: 49dB(A), 1800W скриен греач, самочистечки филтер, anti flow, омекнувач за вода, Димензии 45x55x81,5 цм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ