Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA WQP6-3601-W, Машина за миење садови за на маса, бела боја
Достапност:
Шифра: 73360
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
MIDEA WQP6-3601-W, Машина за миење садови за на маса, бела боја, 6 сетови, 6 програми (Интензивна, Нормална, Еко, 90мин, 1час, Брза програма), Електронски контроли, Индикатори за сол и сјај, бучност 49дб, А+ енергетска класа, Димензии ВxШxД: 595x500x550 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • Procistuvaci
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG