Бренд: ST
Краток опис: ST DWF60WM5, Superior Technology, Самостоечка машина за миење са
Достапност:
Шифра: 73356
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST DWF60WM5, Superior Technology, Самостоечка машина за миење садови, Бела боја, 60 цм, 12 комплети, 4 програми (Интензивна, Еко, Брза Rapid, 90мин), Половично полнење, Тајмер 3/6/9 часа, Заклучување од деца, горна кошница која може да се сетира дополнително, горна и долна прскалка, А+ енергетска класа, Бучност: 55dB(A), Димензии 60x57x81,5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • Procistuvaci
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG