Бренд: Hisense
Краток опис: Hisense DJ35VE0BW/DJ35VE0BG, SMART Инвертер клима уред, New Comf
Достапност:
Шифра: 73349
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Hisense DJ35VE0BW/DJ35VE0BG, SMART Инвертер клима уред, New Comfort серија, GMCC Toshiba компресор, Скриен ЛЕД Дисплеј, WiFi ВКЛУЧЕН, 12000BTU, Капацитет на ладење 3.5KW, Капацитет на греење 4.0KW, SEER 6.1 kWh, SCOP 4.0 kWh, EER на ладење 3.5 kWh, COP на греење 3.9 kWh, ДИГИТАЛЕН КОМПРЕСОР МОТОР, 4во1 филтер + Активен јаглен филтер, Капацитет на одвлажнување 1.2л/ч, I-feel функција која ја мери температурата што треба да се постигне онаму каде што е далечинксиот управувач, Проток на воздух 600cbm3/h, 4D Auto swing, Super cooling ладење, Тајмер 24 часа, Sleep функција, Работна температура греење -15/+24, Работна температура ладење -10/+46, Бучност вантрешна единица макс. 56 dB, Бучност надворешна единица 63 dB, Тип на гас R32, Енергетска класа А++ на ладење/А+ на греење, Димензии внатрешна единица 815x270x212 мм, Димензии надворешна единица 715x482x240 мм
Достапност по салони СЕТЕК Рузвелтова
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 8-mi Mart
  • 555SDA
  • 555Gorenje
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG