Бренд: Hisense
Краток опис: Hisense DJ35VE0BW/DJ35VE0BG, SMART Инвертер клима уред, New Comf
Достапност:
Шифра: 73349
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hisense DJ35VE0BW/DJ35VE0BG, SMART Инвертер клима уред, New Comfort серија, GMCC Toshiba компресор, Скриен ЛЕД Дисплеј, WiFi ВКЛУЧЕН, 12000BTU, Капацитет на ладење 3.5KW, Капацитет на греење 4.0KW, SEER 6.1 kWh, SCOP 4.0 kWh, EER на ладење 3.5 kWh, COP на греење 3.9 kWh, ДИГИТАЛЕН КОМПРЕСОР МОТОР, 4во1 филтер + Активен јаглен филтер, Капацитет на одвлажнување 1.2л/ч, I-feel функција која ја мери температурата што треба да се постигне онаму каде што е далечинксиот управувач, Проток на воздух 600cbm3/h, 4D Auto swing, Super cooling ладење, Тајмер 24 часа, Sleep функција, Работна температура греење -15/+24, Работна температура ладење -10/+46, Бучност вантрешна единица макс. 56 dB, Бучност надворешна единица 63 dB, Тип на гас R32, Енергетска класа А++ на ладење/А+ на греење, Димензии внатрешна единица 815x270x212 мм, Димензии надворешна единица 715x482x240 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • Procistuvaci
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG