Бренд: ST
Краток опис: ST TAC-12INV32 WIFI SIBERIA, Superior Technology, SMART 12000 BT
Достапност:
Шифра: 73331
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST TAC-12INV32 WIFI SIBERIA, Superior Technology, SMART 12000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер, вграден WIFI, Ладење 3.50KW и Греење 3.52KW, Скриен Дисплеј, SEER за ладење 6.5, SCOP за греење: 4.0, Авто рестарт функција, Одвлажнување 1.1л на час, Циркулација на воздух 550 m3/h, Бучност на внатрешна единица Мин: 32dB, Макс: 50dB, Бучност на надворешна единица: 60dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија за ладење: 188kwh, Годишна потрошувачка на ел. енергија за греење: 840kwh, Нормална работна температура: -15 to 43 C, R32 еколошки гас, A++ енергетска класа во ладење, A+ енергетска класа во греење, Далечински управувач
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555