Бренд: ST
Краток опис: ST WM 7100MWS2 XXL Superior Technology, Машина за перење алишта
Достапност:
Шифра: 73326
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ST WM 7100MWS2 XXL Superior Technology, Машина за перење алишта со голема XXL врата, Бела боја, ЛEД Индикатори, 7кг, 1000 вртежи, XXL Многу голем барабан, Енергетска класа А++, 23 програми + програма за самочистење, Tемпературна селекција, Интелигентни контроли, Димензии: 595x470x855 мм
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Ресен
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG