Бренд: ST
Краток опис: ST F5B 60 2 Motors, Superior Technology, Телескопски Аспирато...
Достапност:
Шифра: 73314
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 3,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

2,595 Ден.
12 РАТИ: 225 Ден.
24 РАТИ: 116 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST F5B 60 2 Motors, Superior Technology, Телескопски Аспиратор на извлекување, Црн, Контрола со копче, 3 степени на брзина, 450м/3 на час, 2 Мотори, 2 Вентилатори, Светло 15W Халогено осветлување, 2 x Филтри Алуминиумска касета, Бучност: 55dB, Димензии: 60 цм
Боја Црна
Тип на уред Телескопски
Широчина 60цм