Бренд: ST
Краток опис: ST 3530WA, Superior technology, Мини електричен шпорет, Бела ...
Достапност:
Шифра: 73312
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 4,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

4,299 Ден.
12 РАТИ: 373 Ден.
24 РАТИ: 192 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST 3530WA, Superior technology, Мини електричен шпорет, Бела боја, Двојно стакло на вратата, 35 литри рерна, 2 плотни(1x 145 рингла 600W, 1 x 145 рингла 600W), Механички тајмер (90минути), 4 копчиња, термостат, горен и долен загревачки елемент 600W + 600W, 3 начини на печење, Вклучени 1 тепсија и 1 решетка, Емајлирана внатрешност
Боја Бела
Тип на уред Мини шпорет
Турбо вентилатор Не