Бренд: ST
Краток опис: ST 3530BA, Superior technology, Мини електричен шпорет, Црна бој
Достапност:
Шифра: 73311
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 4,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

3,799 Ден.
24x КЛУБ рата: 174 Ден.
48x КЛУБ рата: 94 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ST 3530BA, Superior technology, Мини електричен шпорет, Црна боја, Двојно стакло на вратата, 35 литри рерна, 2 плотни(1x 145 рингла 600W, 1 x 145 рингла 600W), Механички тајмер (90минути), 4 копчиња, термостат, горен и долен загревачки елемент 600W + 600W, 3 начини на печење, Вклучени 1 тепсија и 1 решетка, Емајлирана внатрешност
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG