Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-R830N Galaxy Watch Active2 40 mm ( Silver ), Material
Достапност:
Шифра: 73305
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Samsung SM-R830N Galaxy Watch Active2 40 mm ( Silver ), Material :Stainless Steel, b Strap Material : Leather Super AMOLED 1.2” (360 x 360), CPU: Dual-Core 1.15GHz, RAM : 0,75GB, 4GB User Memory, BSI Sensor, Audio recording, Speaker, Microphone, Water Resistance IP68, Sensors: Accelerometer Barometer Gyro Sensor Heart Rate Monitor Ambient Light Sensor, S-Voice, Vibrate, NFC, Bluetooth v5,0, Battery 247mAh, Typical Usage Time : 43Hrs Weight 26g, P/N: SM-R830NSDASEE
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm