Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT XIT8 T1E X, Фрижидер со долна комора TOTAL NO FROST, 15 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА НА КОМПРЕСОР, Инокс, 320л Тотален нето капацитет, Нето 223л фрижидерски дел, Нето 97л замрзнувач, 4 стаклени полици во дел за ладење, 1 фиока за зеленчук, Aнтибактериска заштита, флексибилна кутија нa 2 нивоа за овошје и зеленчук Flexi use box, 16 часа автономна работа, Годишна потрошувачка на ел. енергија 312kWh, Бучност 42дб, А+ енергетска класа, Димензии: 189x60x65.6 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje