Бренд: ST
Краток опис: ST TAC-24INV32 WIFI SIBERIA, Superior Technology, SMART 24000 BT
Достапност:
Шифра: 73290
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ST TAC-24INV32 WIFI SIBERIA, Superior Technology, SMART 24000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер, Вграден WiFi, Ладење 6.81KW и Греење 6.87KW, Скриен Дисплеј, SEER за ладење 6.5, SCOP за греење: 4.1, Авто рестарт функција, Одвлажнување 1.8л на час, Циркулација на воздух 980 m3/h, Бучност на внатрешна единица Мин: 40dB, Макс: 54dB, Бучност на надворешна единица: 67dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија за ладење: 366kwh, Годишна потрошувачка на ел. енергија за греење: 1878kwh, Нормална работна температура: -15 to 43 C, R32 еколошки гас, A++ енергетска класа во ладење, A+ енергетска класа во греење, Далечински управувач
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG