Бренд: ST
Краток опис: ST BOM-5550XL, Superior technology, Вградна фурна со Турбо ВЕНТИ
Достапност:
Шифра: 73261
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST BOM-5550XL, Superior technology, Вградна фурна со Турбо ВЕНТИЛАТОР, ЛЦД Дисплеј, Инокс, Pop out копчиња, Дигитален Тајмер на допир, 76л XXL капацитет на фурна, 7 функции, горен и долен греач, светло во фурната, Врата со двојно стакло - лесночистечка со внатрешно стакло кое се вади, Лесно чистечки специјален емајл на ѕидовите во фурната, А енергетска класа, 2 тепсии, 1 решетка, Димензии 60x60x57,5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje