Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta RO4873EA, Правосмукалка, Боја Темно Црвена, според дирек
Достапност:
Шифра: 73246
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Rowenta RO4873EA, Правосмукалка, Боја Темно Црвена, според директиви на ЕУ, A/A/A/A класа, Моќност на моторот 550 W, ниво на бучност 75db, Собирање на прашина без кеса во сад, Капацитет на садот за прашина 2.5л, Циклон плус високо ефикасен филтер, Телескопска цевка, Радиус на користење 8.8м, Должина на кабел 6.2м, Класична четка со две позиции, мини четка, четка за паркет
Тип со пластичен сад
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG