Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung Galaxy Note 10 Lite Silver, 6.7 inches Super AMOLED capa
Достапност:
Шифра: 73240
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Samsung Galaxy Note 10 Lite Silver, 6.7 inches Super AMOLED capacitive touchscreen (~86.6% screen-to-body ratio), 16M colors, Resolution: 1080 x 2400 pixels 20:9 ratio, Chipset:Exynos 9810 (10 nm), CPU: Octa-core (4x2.7 GHz Mongoose M3 & 4x1.7 GHz Cortex-A55), Internal Memory: 128 GB, RAM: 6GB RAM, Primary Camera: 12 MP + 12MP + 12MP, phase detection autofocus, OIS, LED flash, Secondary Camera: 32 MP f/2.2, Auto HDR, OS: Android OS v10.0, IP 68 : Totally protected, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: v5.0, A2DP, LE, aptX, GPS, NFC, Sensors: Fingerprint (under display, optical) accelerometer gyro proximity compass, Battery: Non-removable Li-Ion 4500 mAh battery, Dimensions: 163.7 x 76.1 x 8.7 mm 199g, P/N SM-N770FZSDSEE
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt