Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG WW70K44305W/LE, Машина за перење алишта, Бела боја, Crys
Достапност:
Шифра: 73236
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG WW70K44305W/LE, Машина за перење алишта, Бела боја, Crystal Gloss врата, Add Wash, 7кг запремнина на барабанот, 1400 вртежи/мин, КЕРАМИЧКИ ГРЕАЧ, ЛЦД Дисплеј, DIGITAL INVERTER мотор со 10 години гаранција, 14 програми на перење, Smart Check дијагностика, Last memory, Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење, Тајмер, Child lock, StayClean фиока, Потрошувачка на вода годишно:7400L, Потрошувачка на енергија годишно:157kWh, Ниво на бучава:54/74dB, А+++ енергетска класа, ВхШхД 850x600x550 mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm