Бренд: Tefal
Краток опис: TEFAL PURE AIR PT3030F0, Прочистувач на воздух, Уништуба 99.9...
Достапност:
Шифра: 73235
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 13,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

10,999 Ден.
12 РАТИ: 954 Ден.
24 РАТИ: 491 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
TEFAL PURE AIR PT3030F0, Прочистувач на воздух, Уништуба 99.99% од бактериите и микрочестичките, Капацитет 300м3/ч, За простории до 120м2, Четиристепена филтрација (Предфилтер, ХЕПА филтер, антиалергсики филтер, специјален филтер), Контрола на квалитетот на воздухот со помош на ЛЕД индикатори, Тајмер, 4 брзини на работа, Инидкатор за замена на филтер, Автоматски режим на работа - дење и ноќе, Индикатор за загаден воздух, Заштита од деца, Димензии ВxШxД 52x36x12 цм