Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA MDG80-CH05, Кондензациска машина за сушење алишта со ТОПЛО
Достапност:
Шифра: 73231
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
MIDEA MDG80-CH05, Кондензациска машина за сушење алишта со ТОПЛОТНА ПУМПА, Голем ЛЦД Дисплеј, Пластична врата, Капцитет 8кг, 16 програми, Тајмер за одложено сушење, Систем против гужвање, Заклучување од деца, Бучност 69dB, 236 kWh годишна потрошувачка на ел. енергија, А++ енергетска класа, Димензии 59.5x64x84.5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it