Бренд: ST
Краток опис: ST DWF60WM7, Superior Technology, Самостоечка машина за миење са
Достапност:
Шифра: 73195
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ST DWF60WM7, Superior Technology, Самостоечка машина за миење садови, Бела боја, ЛЦД Дисплеј, 60 цм, 12 комплети, 7 програми (Интензивна, Еко, Брза Rapid, 90мин, програма за стакло, Самочистење, Половично полнење), Функција Extra drying, електронска контрола, Тајмер 24 часа, Заклучување од деца, горна кошница која може да се сетира дополнително, горна и долна прскалка, А+ енергетска класа, Бучност: 52dB(A), Аnti flow, омкенувач за вода, Димензии 60x60x84,5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24_RATI_555
  • BIG_SALE_WG_5552
  • BIG_SALE_SDA_555
  • BIG_SALE_MOB_555
  • BIG_SALE_IT_555
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG