Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON NT M11 91WK, Kондензациска сушара со ТОПЛОТНА П
Достапност:
Шифра: 73194
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 34,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

25,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 2,232 Ден.
24x BLACK РАТА: 1,149 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HOTPOINT ARISTON NT M11 91WK, Kондензациска сушара со ТОПЛОТНА ПУМПА, Бела, 9кг, LCD Дисплеј, 4 сензорски автоматски нивоа на сушење - Set & Forget со автоматска регулација на влажноста и температурата во барабанот, 23 програми за сушење, 4 нивоа на сушење, Woolmarк Blue care програма за сушење алишта кои се перат само рачно, Active Care, QUICK CLEANING помал и поефективен филтер за чистење од претходно, програма против алергии, Reresh програма за освежување на алишта кои се еднаш носени или извадени од плакар, TEDDY програм за сушење деликатни плишани играчки, Програм за лесно пеглање, Тајмер, Заштита од деца, Бучност 67дб, Годишна потрошувачка на ел. енергија 339kWh, A+ енергетска класа, Димензии: 85.5x59.5x65,5 цм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG