Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA HD-572RWEN INOX, Комбиниран фрижидер со долна комора, Инок
Достапност:
Шифра: 73190
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
MIDEA HD-572RWEN INOX, Комбиниран фрижидер со долна комора, Инокс, TOTAL NO FROST, ИНВЕРТЕР МОТОР, Тотален капацитет 416л (316л разладен дел и 100л замрзнувачки дел), Надворешен ЛЕД Дисплеј на вратата, Електронска контрола на температурата, посебен дел за зеленчук и овошје, Multi Air Flow технологија, Држач за шишиња со можност за шишиња од 2Л, Прилагодливи полици од транспарентно стакло, Внатрешно ЛЕД осветлување, Реверзибилна врата, Бучност 40dB, A+ енергетска класа, Димензии 188x68.0x70.0 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24_RATI_555
  • BIG_SALE_WG_5552
  • BIG_SALE_SDA_555
  • BIG_SALE_MOB_555
  • BIG_SALE_IT_555
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG