Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea HQ-627WENWD, Side by Side Фрижидер CROSS DOOR, Инокс, Tota
Достапност:
Шифра: 73189
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Midea HQ-627WENWD, Side by Side Фрижидер CROSS DOOR, Инокс, Total NO Frost, ЛЦД Дисплеј на допир со електронска контрола на температурата, Диспанзер за вода, Тотален капацитет 469л (142л замрзнувачки дел 327л разладен дел), Фолио дупли врати, Super cooling и Super freezing функции, Фиока за зеленчук, Стаклени полици со метални лајсни, Заштита од деца, Vacation мод, A+ енергетска класа, Разладен гас R600a, Димензии 83.3x74x180.8 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24_RATI_555
  • BIG_SALE_WG_5552
  • BIG_SALE_SDA_555
  • BIG_SALE_MOB_555
  • BIG_SALE_IT_555
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG