Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA MFN70-S1405/C31E-EU(A3) NEBULA, Машина за перење алишта, б
Достапност:
Шифра: 73173
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
MIDEA MFN70-S1405/C31E-EU(A3) NEBULA, Машина за перење алишта, бела, XXL голема врата, ЛЕД Дисплеј, Капацитет 7кг, 1400 вртежи, 15 програми, бебе и спорт програма, Тајмер за одложено перење, Заклучување од деца, Бучност 60/79dB, 174 kWh годишна потрошувачка на ел. енергија, A+++ енергетска класа, Димензии 59.5x49.5x85 цм
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 1140x150-web-copy