Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal BL181D31, Вакуум Блeндер, Боја Инокс-црна, Моќност 800W, г
Достапност:
Шифра: 73147
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Tefal BL181D31, Вакуум Блeндер, Боја Инокс-црна, Моќност 800W, го вади воздухот пред блендирањето за да се зачува свежината на овошјето и харанливите состојки, 4 подвижни ножиња, 2 чаши за блендирање, капацитет на садот 600 мл, 4 брзини, функција кршење на мраз
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG