Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal QT2020E0, IXEO Power All-in-One, Парен Генератор се во едн
Достапност:
Шифра: 73139
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Tefal QT2020E0, IXEO Power All-in-One, Парен Генератор се во едно, Револуционерен производ во грижата за облека, моќен парен генератор, освежувач на облека и даска за пеглање, притисок на пареа 5.8 бари, регулирачка пареа 90г/мин, ударна пареа 200г/мин,време на прво загревање 70 секунди, 3 нивоа на пареа, воден канистер 1.1л, Плоча Stainless Steel, Автоматска температура за сите видови ткаенини, Автоматско исклучување, степен за пресушени алишта, двоен антикалц систем, комфорно ракување, тркалца за лесно движење низ домот, подесување на висината за пеглање, должина на кабел 1,8м
Достапност по салони СЕТЕК Рузвелтова
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Аеродром
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 8-mi Mart
  • 555SDA
  • 555Gorenje
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG