Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG RB3VRS100WW/EO, Комбиниран фрижидер со долна комора, Бел
Достапност:
Шифра: 73137
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 27,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

22,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 2,013 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 959 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG RB3VRS100WW/EO, Комбиниран фрижидер со долна комора, Бела боја, TOTAL NO FROST технологија, MULTI FLOW технологија- струење на ладен воздух од повеке извори, Копче за контролирање на влажноста, Интерен дисплеј, Полица за шишиња, ЛЕД осветлување, Аларм за отворена врата, Реверзибилна врата, Внатрешен Дисплеј, Нето запремнина 317L (228L + 89L), Потрошувачка на енергија годишно 305kWh, Бучност 42dB, Енергетска класа А+, ВxШxД 1860x595x650 mm
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Superior technology
  • 24 0 juni 2022
  • 555x1804tipat
  • aeg_electrolux
  • cooling_555
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG