Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH MC812S844, Kујнски робот, MultiTalent 8, Бело/сива боја, 1
Достапност:
Шифра: 73101
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
14,499 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,209 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 605 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BOSCH MC812S844, Kујнски робот, MultiTalent 8, Бело/сива боја, 1250W, нагодување на брзините без степени, LED осветлување, систем за заклучување, пластичен сад за месeње со капацитет од 3.9л за најмногу 750g брашно + додатоци за најмногу 1.5kg тесто, повеќенаменски нож и плоча за матење, пластичен продолжеток за мешање, плоча за сечење, плоча за стругање, плоча за помфрит, Блендер Tritan 1.5л, цедалка за агруми , центрифугален соковник
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG