Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Samsung Galaxy S10 Lite Blue, 6.7 inches Super AMOLED 20:9 capacitive touchscreen, 16M colors (~87.8% screen-to-body ratio), Resolution: 1080 x 2400 pixels, Chipset: Qualcomm SM8150 Snapdragon 855 (7 nm), CPU: Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 485 & 3x2.42 GHz Kryo 485 & 4x1.78 GHz Kryo 485), GPU: Adreno 640, Internal Memory: 128 GB microSD, up to 256 GB, RAM: 8GB, Primary Camera: 48MP + 12MP + 5MP, Secondary Camera: 32MP f/2.2 25mm (wide), 1080p@30fps, Auto HDR, OS: Android 10.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax (2.4/5GHz), dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: v5.0 A2DP LE aptX, GPS, NFC, Sensors: Fingerprint (under display, optical) accelerometer gyro proximity compass Samsung DeX (desktop experience support) ANT+, Battery: Non-removable Li-Ion 4500 mAh battery, Dimensions: 162.5 x 75.6 x 8.1 mm 186g, P/N: SM-G770FZBDSEE
Напреден Филтер
Процесор Octa Core
Внатрешна Меморија 128GB
Големина на екран Над 6.5'' инчи
Рам 8GB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje