Бренд: ST
Краток опис: ST CHAC-FS48SOO, Superior Technology, 48000 BTU САМОСТОЕЧКИ ПРОФ
Достапност:
Шифра: 73077
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ST CHAC-FS48SOO, Superior Technology, 48000 BTU САМОСТОЕЧКИ ПРОФЕСИОНАЛЕН Климатизер, Голем ЛЦД Дисплеј, Ладење 14.06KW и Греење 14.36KW, EER за ладење 3.14, COP за греење: 3.00, Волумен на протoк на воздух m3h 2100, Нормална работна температура: -10 to 43 C, Бучност на внатрешна единица Мин: 55dB, Бучност на надворешна единица 62dB, R410A еколошки гас, Далечински управувач, Приклучна моќ 380V/3Ph/50Hz
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR