Бренд: ST
Краток опис: ST CHAC-18INV410 SIBERIA+, Superior Technology, 18000 BTU ИНВЕРТ
Достапност:
Шифра: 73076
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST CHAC-18INV410 SIBERIA+, Superior Technology, 18000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер, компресор GMCC TOSHIBA, Ладење 5.10KW и Греење 4.10KW, Скриен Дисплеј, SEER за ладење 6.1, SCOP за греење: 4.0, Авто рестарт функција, Auto clean опција, Циркулација на воздух 850 m3/h, Бучност на внатрешна единица Макс: 55dB, Бучност на надворешна единица: 65dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија за ладење: 290kwh, Годишна потрошувачка на ел. енергија за греење: 1420kwh, Нормална работна температура: -15 to 43 C, R410 еколошки гас, A++ енергетска класа во ладење, A+ енергетска класа во греење, Далечински управувач
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm