Бренд: Haier
Краток опис: Haier BREEZE AS35S2SF2FA-CL/1U35S2SM1FA WiFi, ИНВЕРТЕР Клима уре
Достапност:
Шифра: 73066
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Haier BREEZE AS35S2SF2FA-CL/1U35S2SM1FA WiFi, ИНВЕРТЕР Клима уред со Ефективен режим за затоплување до -15 степени, Вграден WiFi, Скриен Дисплеј, 5 години гаранција на компресор MITSUBISHI, Бела Боја на внатрешната единица, Тивок режим на работа, 12.000BTU, Моќност 3.5KW на ладење (од 5 до 43 степени целзиусови), 4.2KW на греење (од -15 до 24 степени целзиусови), SCOP (kW):4.6, SEER (kW):8.5, Антибактериски Филтер, усмерување на воздухот: горе/доле автоматски , лево десно мануелно, природен ветер, Тајмер, Одвлажнување 1.6л на час, Далечински управувач, A++ Енергетска класа на греење, А+++ енергетска класа на ладење, Бучност на внатрешна единица 22/39дб, Бучност на надворешна единица 48дб, Гас за разладување R-32
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555