Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT YT M08 71 R EU, Кондензациска сушара со ТОПЛОТНА ПУМПА,
Достапност:
Шифра: 73043
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
INDESIT YT M08 71 R EU, Кондензациска сушара со ТОПЛОТНА ПУМПА, ИНВЕРТЕР МОТОР, Бела, 7кг, Голема стаклена врата, Дисплеј со ЛЕД индикатори, 4 нивоа на сушење, 15 програми за сушење, Push&Go копче кое автоматски ке ги сетира сие потребни параметри за најоптимално сушење на алиштата до 4кг, Додаток за сушење чевли, Индикатори за сушење, Тајмер, Звучен сигнал за крај на програма, Заклучување од деца, Лесночистечки филтер, Индикатор за празнење на садот за вода, Бучност 67дб, Годишна потрошувачка на ел. енергија 278 kWh, А+ енергетска класа, Димензии: 85x59.5x65.5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG