Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-R375 Galaxy Fit-e , White Color, PMOLED 0,74", ROM :
Достапност:
Шифра: 73030
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Samsung SM-R375 Galaxy Fit-e , White Color, PMOLED 0,74", ROM : 128MB, Stopwatch, Heart Rate Sensor, Battery 70mAh, P/N: SM-R375NZWASEE
Големина на екран До 4'' инчи
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF