Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON HR 603 X, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна
Достапност:
Шифра: 73013
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON HR 603 X, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна боја, INOX рамка, сензорски команди, 3 грејни зони, тајмер, индикатор за преостаната топлина, Заштита од деца, А енергетска класа, 58x4.6x51цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela